ELFRUIT Grójec ELFRUIT Grójec ELFRUIT Grójec ELFRUIT Grójec ELFRUIT Grójec ELFRUIT Grójec ELFRUIT Grójec
 

 

Przedsiębiorstwo Handlowe „ELFRUIT” istnieje na rynku od 2002 roku. Jesteśmy rodzinną firmą handlową funkcjonującą w powiecie  grójeckim - największym zagłębiu sadowniczym zarówno Polski jak i Europy, słynącym z tradycji produkcji sadowniczej. Zajmujemy  się produkcją i sprzedażą owoców i warzyw, zaopatrujemy odbiorców krajowych i zagranicznych. 

Nadrzędnym celem naszej działalności jest oferowanie do sprzedaży owoców i warzyw o gwarantowanej wysokiej jakości zdrowotnej.

Uznanie i satysfakcję klienta, bezpieczeństwo naszych produktów oraz sukces ekonomiczny stanowią filar stałego powodzenia i rozwoju naszej firmy.

Od 2009 roku Przedsiębiorstwo Handlowe ELFRUIT wdrożyło, utrzymało oraz ciągle doskonali Dobrą Praktykę Produkcyjną jak również system jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego żywności opartego na normie BRC.


 

Starannie dobieramy swoich dostawców, których liczbę sukcesywnie powiększamy. Jakość i bezpieczeństwo zdrowotne owoców jest głównym kryterium ich doboru. Duży nacisk kładziemy na pozyskiwanie dostawców posiadających: Integrowaną Produkcję, GLOBALGAP, BRC, HACCAP. Z naszych stałych indywidualnych dostawców przy firmie ELFRUIT powstały dwie duże grupy producenckie: FRUIT-SAD i TOP-FRUT o powierzchni ok. 1000 ha i produkcji ok. 40000 ton rocznie. Dzięki tym grupom dysponujemy zapleczem chłodniczym i sortowniami nowoczesnej technologii. Współpraca z grupami producenckimi gwarantuje nam produkty o wysokiej jakości popartej certyfikatami jakościowymi.

Produkty przyjmowane od dostawców podlegają szczegółowej kontroli organoleptycznej, sprawdzana jest jędrność owoców ich walory smakowe oraz kaliber i stopień wybarwienia. Restrykcyjna kontrola pozwala nam na wyeliminowanie owoców posiadających zmiany chorobowe.

 


 

Produkty dostarczane przez naszych dostawców podlegają wyrywkowej kontroli na pozostałości pestycydów, azotanów i azotynów. Ponadto przeprowadzamy regularne inspekcje wewnętrzne w gospodarstwach. Sprawdzany jest sposób dbałości o owoce. Weryfikowane są zapisy z ochrony roślin, co pozwala nam wykazać czy sadownik-dostawca poprawnie i zgodnie z planem ochrony roślin wykonuje zabiegi ochrony sadów przed chorobami i szkodnikami.

Wszystkie nasze działania ukierunkowane są na osiągnięcie wymaganego przez klienta poziomu jakości naszych produktów, ich cenową konkurencyjność oraz terminowość dostaw. Oferujemy pełny zakres odmianowy owoców.


Produkty oferowane przez P.H. ELFRUIT są wysokiej jakości, zdrowe i w przystępnej cenie.
 


 

Dysponujemy:

 

 • odpowiednio wykwalifikowaną i przeszkoloną kadrą,

 • sortowniami MAFRODA o dużej wydajności, służącymi do sortowania jabłek i gruszek,

 • maszynami do pakowania owoców w siatki i torby,

 • owijarkami do paletowania owoców,

 • dużym zapleczem magazynowym oraz komorami chłodniczymi do magazynowania przygotowanego do sprzedaży towaru.

 


 

Nasze produkty oferujemy w opakowaniach zwrotnych i jednorazowych.


Rodzaje opakowań:

 

 • skrzynki plastikowe 5, 10, 12 i 15 kg

 • skrzynki drewniane 8, 12 i 14 kg

 • skrzynie drewniane 300 kg

 • opakowania kartonowe 6, 7, 12, 13, 14, 18 i 20 kg

 • torby 1 kg, 1,5 kg, 2 kg i 3 kg

 •  siatki 1 kg, 1,5 kg, 2 kg i 3 kg